opony używane

Opony używane Człopa

Zachodniopomorskie

Opony Michelin traktowane są za same z najskuteczniejszych na świecie. Francuski wytwórca ogumienia produkuje również opony letnie, jakich można stosować zimą.

Opony używane Świdwin

Myśli o oponach Michelin Crossclimate+ wskazują, że znalazły one dopuszczenie specjalistów i klientów.

WEJDŻ KUP TERAZ
WEJDŻ KUP TERAZ

Uzyskały również zapewnienie tych uwag w efekcie wielu testów i kontroli. Do najpopularniejszych wartości opon Michelin Crossclimate+ zaliczyć można:

– wygodę użytkowania opon całorocznych,
– znacznie wydajne parametry niezależnie od chwile roku,
– wysoką wytrzymałość na wybranie co jest podstawowym mankamentem większości opon wielosezonowych.

Opony używane Świdwin

Opony Michelin Crossclimate+

Wyżej wymienione opony Michelin są oponami letnimi, na jakich można prowadzić również w zimie. Nie chodzi ich mylić z oponami całorocznymi, ponieważ zdecydowanie różnią się z nich parametrami. Doskonale nadają się dla samochodów w klasie małych aut miejskich, kompaktów, kombi, sedanów oraz małych aut dostawczych. Ogumienie to odznacza się znacznie przyjaznymi stronami jezdnymi, niską emisją hałasu poniżej 70 dB. oraz małym zużyciem.

Opony używane Świdwin

Crossclimate+ zostały poddane wielu testom porównawczym z ogumieniem sezonowym innych producentów. Niezależne testy przeprowadzone między innymi przez TUV SUD Product Service oraz DEKRA wykazały, że opona francuskiego producenta jest odpowiednią drogę hamowania na twardej nawierzchni jak referencyjna opona letnia.

Opony używane Świdwin

Na mokrej nawierzchni, która właśnie dominuje zimą, jesienią oraz wiosną opona uzyskała znacznie udaną jakość hamowania B. To, co wyróżnia model Crossclimate+ to fakt, że jest oponą stricte letnią, ale można z powodzeniem korzystać spośród niej jeszcze rzadziej mroźną i śnieżną, a jednak zaczynającą z czasu do czasu zimą. Michelin posiada oznaczenie „trzech szczytów i śnieżynki”, co świadczy o uzyskaniu certyfikatu zimowego 3PMSF.

Myśli o Michelin Crossclimate+ są niezwykle dla nich potrzebne, co potwierdza tylko tezę, że warto zainwestować w opony premium, szczególnie jeżeli chcemy mieć z opon cały rok, bez potrzeb zmiany opon letnich na zimowe. Model Crossclimate+ przyjmiemy w poziomie od 15 do 19 cali.

Opony używane Świdwin

Bieżnik Michelin Crossclimate+

Francuska opona Crossclimate+ może pochwalić się dobrymi opiniami też znacznie wartościowymi parametrami, dzięki dwóm czynnikom. Ważnym jest wykonanie do jej budowy nowej mieszanki gumowej, zapewniającej odpowiednią przyczepność do nawierzchni niezależnie od temperatury. Drugim ważnym czynnikiem jest bieżnik, będącym owocem doświadczenia oraz zaawansowanej technologii, zastosowanej do jego założenia.

Bieżnik, który został założony dla tej opony, jest związaniem sztywnych klocków z fazowanymi krawędziami, które dają dobrą przyczepność na twardej nawierzchni. Bieżnik z zewnątrz ułożony jest równolegle, a wraz ze mijaniem się do środka opony przybiera kształt litery „V”. Wspomniany kształt wzmacnia efekt zazębiania, co powoduje na właściwe właściwości jezdne na śniegu. Najważniejszym aspektem bieżnika opony Michelin Crossclimate+ są jednak samoblokujące się lamele 3D, które na wszelkiej wysokości bieżnika zapewniają dobre jakości jezdne. Podczas kończenia się opony w jej bieżniku pojawiają się kanaliki, zapewniające wysoka przyczepność na śniegu.

Opony używane Świdwin

Zobacz również Tanie opony

0 0 votes
Twoja Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments