ciacho

Ciacho Pyrzyce

Zachodniopomorskie

Ciacho to idealna a indywidualna z kilku komedii, które sprawił Patryk Vega. Film opowiada historię pięknej Basi wrobionej przez narzeczonego w napad na konwój z narkotykami. Wplątanej w narkotykową aferę siostrze przychodzą z pomocą nieporadni, ale niezwykle odważni bracia. Reżyser wielki z bezkompromisowego przedstawiania środowiska policyjnego, w tym obrazie nieco odstaje od zwykłego charakteru swojej książek.

Ciacho Międzyzdroje

Nie czyni on a głównego tematu zainteresowania – wciąż gościmy w terenach policyjnych.

klik i ogladaj film

Główna bohaterka stanowi szczególnie ciekawą policjantką starającą się o awans. Niespodziewane wydarzenia jednak znacząco łączą jej cele. Znacznie łatwo dowiadujemy się kto za tym ludziom mieszka i wrabia piękną policjantkę. Pozostaje pytanie: jaki cel miała taż osoba a jak wysoce potoczą się losy odważnej policjantki.

Ciacho Międzyzdroje

Komedia z sensem

Seans z „Ciachem” w repertuarze dostarcza widzowi całą gamę emocji: od obawy o dalsze losy głównej bohaterki poprzez niepewność aż do wszystkiej radości. Poza wieloma zabawnymi rzeczami oraz dowcipnymi dialogami można usłyszeć i ważne przesłanie idące z filmu. Komedia pokazuje, że każdy, nawet z pozoru najbardziej nieporadny człowiek, że zostać prawdziwym bohaterem, i jednocześnie każdy bez wyjątku zasługuje na głęboką miłość. Przesłanie obecne stanowi ujęte w ciekawy, humorystyczny, a czasami nawet kilka ironiczny sposób. Główni bohaterowie są bardzo barwne, trochę przejaskrawione osobowości, przez co jakiś spośród nich na długo zapada w świadomość, i oraz ich karykaturalność w wyraźny sposób coraz dużo podkreśla ukryte pod pozorami zwykłej komedii przesłanie filmu. Film z indywidualnego początku zaciekawia i przynosi, że widz w napięciu wygląda na dalszy ciąg wydarzeń, przy czym nie raz atmosfera wiele się rozluźnia dzięki dowcipnym dialogom i nieoczekiwanym, nieco żartobliwym obrotem spraw.

Świetna obsada

Piękna i wyjątkowa obsada toż w filmach Patryka Vegi właściwie już tradycja. Na wszelkim plakacie filmu tego reżysera można zobaczyć znane osoby. Główna bohaterka – Basia jest dawana przez Martę Żmudę – Trzebiatowską. Istnieje to inna rola aktorki, ponieważ całkowicie zrywa z wizerunkiem przyjemnej i poukładanej dziewczyny, którą zwykła grać Żmuda – Trzebiatowska. Podczas filmu można zobaczyć aktorkę w znacznie oryginalnych formach. Z powodzie na chwilę wciela się ona w wagę prostytutki, później stawia się poznać jako ambitna pani policjantka. Podczas filmu można zauważyć i dość „niegrzeczną” scenę, w jakiej główna bohaterka eksponuje swoje piersi. Mimo dość dobrego wizerunku policjantki, z powodzeniem można powiedzieć, że nie wydaje ona lubej widzów. Nie właśnie odtwórczyni ważnej roli zasługuje na przyjęcie. Trzej bracia (Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński i Marcin Bosak) oraz narzeczony Basi (Tomasz Kot) to dodatkowo niezwykle barwne postacie, które zarabiają na równie ważną uwagę. Tomasza Karolak, jako Dawid – sympatyczny ginekolog z ogromnymi upodobaniami seksualnymi, jak zawsze świetnie znalazłeś się w komediowej roli. Marcin Bosak, w siły Krzysia, znacznie dużo poradził sobie z ukazaniem podporządkowanego władczej żonie (Joanna Liszowska) pantoflarza. Na wyjątkowo ważne powodzenie zasługuje Paweł Małaszyński, z którego rola wiecznie zagubionego Karolka wymagała również wielkiego zainteresowania. Samo stanowi mocne: każda z perspektywy na długo zapada w świadomość, a przecież między innymi o to dopiero w filmach chodzi.

Ciacho Międzyzdroje

Przyjemny seans

„Ciacho” to przede każdym łatwa do oglądania komedia, która nie wymaga od widza analizy i doskonałego skupienia. Opowiada dobrą historię w dostępny dla klientów sposób, przy czym nie raz sceny z udziałem nieporadnych braci Basi dostarczają sporo śmiechu. Istnieje to film, który warto zobaczyć choćby dla dobrej obsady aktorskiej oraz kilku nieoczekiwanych zwrotów akcji. Niecałe dwie godziny spędzone z komedią „Ciacho” Patryka Vegi to niewątpliwie przyjemny wyjście na spędzenie sobotniego popołudnia. Komediowy debiut reżysera wielkiego z kina sensacyjno – kryminalnego z pewnością można przyjąć za udany.

Ciacho Międzyzdroje

Źródło artykułu Ciacho

0 0 votes
Twoja Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments